A digitális gazdaság a magyar nemzetgazdaság kitörési pontja leh
Miközben a szélessávú lefedettség terén hazánk már jelenleg is az EU éllovasai közé tartozik, és a digitális gazdaság részesedése a magyar nemzetgazdaság bruttó hozzáadott értékéből az egyik legmagasabb az unióban, a hazai IKT-cégek (startupok és hazai piacon
már sikeres KKV-k egyaránt) piacra jutási nehézségekkel, a nem IKT kkv-k pedig digitális eszközök és kompetenciák hiányával küzdenek.
Az internetről és a digitális fejlesztésekről szóló nemzeti konzultációban a legszélesebb körű társadalmi párbeszéd után szakmai konferenciasorozat indult, a digitális ökoszisztéma valamennyi szereplőjét bevonva az InternetKon eredményei alapján készülő kormány-előterjesztés kidolgozásába. A konferenciasorozat újabb eseményén a résztvevők a digitális gazdaság és a digitális
közigazgatás fejlesztése témakörében egyeztettek.
Forrás: MTI OS.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Számítógép Álom 2012
A vállalkozókat megillető kedvezmények
Fontos tudnivalók a népszámlálásról
Világhírű lett a magyar találmány, de itthon inkább akadályokat gördítenek a fogyatékkal élők segíté...
Bírság a rossz helyre tett mozgáskorlátozott igazolványért
Szűrésen jártak a sztárok - Aggódnak az egészségükért
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
No OpenMeteo data available.







Vélemény, hozzászólás?