A küldöttek ismét Kovács Ágnesnek szavaztak bizalmat a MEOSZ elnöki tisztségének betöltésére
A közgyűlés Szakáll Istvánt és Nagy Bendegúz Lórándot alelnöknek, Csiszár Attilát, Mesterházy Zsoltot, dr. Thiesz Alettát, Bukta Lászlót, Székely Józsefet, Szabó Sándort, Szécsényi Lajost és Gáspár Ottokárt választotta elnökségi tagnak.
A közgyűlés ismételten Balog Zoltánt választotta a MEOSZ Felügyelő Bizottságának elnökévé, aki immár az ötödik ciklusát kezdi meg a Szövetségnél. A Felügyelő Bizottság tagjai: dr. Ruzsa György, Farkas Zsolt, Válóczi Ferenc és Nagy Józsefné.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Kormányzati egyeztetés a MEOSZ székházában a mopedek szállításáról – az egészségügyi tárca bekapcsol...
Sérült gyermek: siker vagy kudarc?
Lifttel könnyebb lenne a mozgássérültek vonatközlekedése
Rászorulóknak gyűjt születésnapján Francsics Ági
Az ölükben menekítették ki a tűzből a mozgássérült idős asszonyt a budapesti rendőrök
A fogyatékos emberek hat országos érdekvédelmi szervezete együttesen ismét az ápolási díj rendszerén...
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-13, 01:03
Előjelzés
18°C
18°C
2.5 m/s
Apparent: 17°C
Nyomás: 1020 mb
Páratartalom: 61%
Szél: 2.5 m/s NW
Széllökések: 8.7 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /30% / Rain
Napfelkelte: 04:46
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com






