Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Jazzklub - Zsuffa Péter m*sora
56
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

AC-DC – Találd meg a helyed

- 2014. július 25. 8:35 - 3363 megtekintés

Fogyatékosként felsőfokú tanulmányai végéhez közeledik, vagy az elmúlt pár évben fejezte be őket? Bizonytalan, hogy merre induljon tovább? Dolgozni szeretne, de úgy érzi, hogy még hiányzik valami, ami sikeressé tehetné az álláskeresést? Ha elakadást érez magában, a feladataiban, életében, és segítségre lenne szüksége az elhelyezkedésben, csatlakozzon a programhoz – szól a VGYKE. felhívása.

Biztosan hallott már néhány látássérült ismerőse sikertörténetéről, és talán azon is elgondolkodott, hogy vajon mi lehet a titkuk, hogyan jutottak el „idáig”? Ön is szeretne közéjük tartozni? Ha a fenti kérdések elindítanak egy érzést, gondolatot, hogy miért ne lehetne Ön is sikeres és megbecsült lenni a munkájában; ebben kíván segítséget nyújtani „AC-DC — Találd meg a helyed!” program. A kezdeményezés szeretne támogatást nyújtani minden diplomás fogyatékos ember számára, hogy felkészülhessen a munka világára, valamint képes legyen helyt állni a jövőben is. Fontos, hogy tisztában legyen erősségeivel és azon képességeivel, amiknél fejlődést szeretne elérni. A program segítségével lehetősége nyílik rátalálni arra az „álommunkára”, mely tudását és lehetőségeit tekintve a legmegfelelőbb lehet Önnek. Mi nem hiszünk a csodákban, ellenben a befektetett munkában, időben és energiában igen – hangsúlyozza a szervezet elnöke. A részvétel feltétele egy regisztrációs űrlap kitöltése, mely segítségével jobban feltudják térképezni a jelentkező habitusát, igényeit. A regisztrációs űrlap az alábbi linken érhető el: http://kerdoivem.hu/kerdoiv/751927501/ Az űrlap kitöltése után az acdc@vgyke.com mail-címre várják életrajzát az érdeklődőknek.



A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!


Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


- kettő = 6

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. május 3. vasárnap, Timea, Irma napja van.
Ma van a(z) Sajtószabadság napja.
Az év 18. hete és 123. napja.
Holnap Mónika, Flórián napja lesz.

1270. IV. Béla király halála életének 64-edik, országlásának 35. évében. Kevéssel utóbb hunyt el hitvese, Mária. Házassága 50 évig, vagy azon is túl tartott. Egyetlen példa a magyar királyok házasságai történetében.


1845. Bárdányi gróf Butler János halála. Az egykori Pesti Hírlap, halálát jelentvén a következő szavakkal emlékezett meg róla: "Nevét törvénytábláinkban is örökítve szemléljük. Áldás és béke a lánglelkű férfiú hamvaira."


Szabó Lőrinc: A fákhoz, a költőkhöz

Hosszú tél, munka, gond, betegség
úgy meglopta ezt a tavaszt,
hogy most elálmélkodva nézem
a hirtelen megjött vigaszt:
Te vagy, május ? Csakugyan itt vagy?
Hogy lettél kész ilyen hamar?
Néhány nap alatt mennyi szépség!
A vén föld milyen fiatal!..."

Időjárás

2026-05-03, 10:38
Clear sky
E
Clear sky
18°C
2.7 m/s
Apparent: 13°C
Nyomás: 1021 mb
Páratartalom: 33%
Szél: 2.7 m/s E
Széllökések: 9 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 05:23
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


hat szorozva hét = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 330

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com