Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Jazzklub - Zsuffa Péter m*sora
63
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

Android-os alkalmazás (Készítette: Benkő Dániel)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Akadálymentesítést támogat a paksi atomerőmű

- 2009. január 26. 12:23 - 4193 megtekintés

Hatvan településen válhatnak akadálymentesen megközelíthetővé a közintézmények a paksi atomerőmű által létrehozott Duna-Mecsek Területfejlesztési Alapítvány támogatásával. A fejlesztéseknél a mozgássérültek mellett a látás-, hallássérültekre és értelmi fogyatékosokra is gondolnak.

A Duna-Mecsek Területfejlesztési Alapítványt a Paksi Atomerőmű Zrt. 2006-ban hozta létre azzal a céllal, hogy a hazai nukleáris létesítmények környezetében (Paks, Kalocsa, Bátaapáti, Boda és Püspökszilágy körzetében) segítse a térség- és gazdaságfejlesztést. A szervezet most 2 millió eurót nyert erre a célra az Európai Gazdasági Térség (EGT) és Norvég Finanszírozási Mechanizmusok pályázatán, melyhez százmillió saját erőt társít. Siri Ellen Sletner, a Norvég Királyság magyarországi nagykövete az aláírás alkalmából kiemelkedőnek nevezte azt, hogy egy nagy ipari létesítmény szociális felelősséget vállal a létesítmény körzetében élők ügyéért. Az alapítvány az elmúlt három évben nyújtott 1,3 milliárd forintos támogatással több, mint 12,5 milliárd forintos fejlesztést generált a hatvan érintett településen. A most elnyert forrás felhasználására az alapítvány két fordulóban pályáztat. A tervek szerint 2,7-55 millió forint közötti értékben pályázhatnak a nukleáris létesítmények körzetében fekvő települések közintézményeik és közfeladatot ellátó épületeik akadálymentesítésére. A projekt 2010 tavaszán fejeződik be. Hírforrás: Rehab Center

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


3 + hét =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2025. november 2. vasárnap, Achilles napja van.
Ma van a(z) Halottak napja.
Az év 44. hete és 306. napja.
Holnap Győző napja lesz.

1297. III. Endre hitvesének hitbére. A király Pozsony vármegyét a pozsonyi várral, s az ahhoz tartozó többi várak, községek és jövedelmekkel hitvesének, Ágnes osztrák hercegnőnek adományozta.


1805. Az országgyűlés feliratban kéri a királyt a magyar nyelv kiterjesztésére a kormányzatban.


Sárközi György: Őszirózsa

"...Jaj rózsa, rózsa, rózsa,
ne hullj le még, ne múlj ki,
romjaidból virulj ki,
gyilkos ősz, tavaszulj ki,
halálnak hírhozója."

Időjárás

2025-11-02, 22:22
Overcast
N
Előjelzés
16°C
0.6 m/s
Apparent: 11°C
Nyomás: 1018 mb
Páratartalom: 62%
Szél: 0.6 m/s N
Széllökések: 6.1 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /4% / Rain
Napfelkelte: 06:29
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


négy mínusz négy = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 328

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com