Elindult a „MÁS-KÉP” LÁTOM?! Harmadik Nagy Bandó Országos Irodalmi Pályázat
A Vakok és Gyengénlátók Baranya Megyei Egyesülete (VGYBME) meghirdeti a harmadik Nagy Bandó Országos Irodalmi Pályázatot, amelyre látássérült alkotók írásait várják. A pályázat célja, hogy bemutassa a látássérültséghez kapcsolódó élményeket, érzéseket és gondolatokat.
A VGYBME meghirdeti a „MÁS-KÉP” LÁTOM?! Harmadik Nagy Bandó Országos Irodalmi Pályázatot, amelyre látássérült alkotók írásait várják. A pályázatra olyan műveket lehet beküldeni, amelyek a látássérültséghez kapcsolódó élményeket, érzéseket, emberi történeteket vagy gondolatokat mutatnak be.
A pályázat lehetőséget nyújt az alkotóknak, hogy megosszák tapasztalataikat, gondolataikat másokkal. A beküldhető művek között szerepelhet vers, novella vagy rövid prózai írás, minden alkotás értékes lehet.
A pályázati kiírás és az adatlap elérhető a VGYBME honlapján. A részletek és feltételek a kiírásban találhatóak.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
A MVGYOSZ. hírlevél műsora kedden 8-tól
Az ausztriai Louis Braille Házba is ellátogattak a Vakok és Gyengénlátók Szabolcs-Szatmár-Bereg Megy...
A VGYHE Jelölőbizottságának felhívása
Nemzetközi Férfinap Békéscsabán
Novemberi IT Klub az "Informatika a látássérültekért Alapítványnál"
Akadálymentesítés az előadóművészet területein II. konferencia
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
21°C







Vélemény, hozzászólás?