Fennmaradt a buszon a látássérült férfi, végül a rendőrök segítettek rajta
Otthonától mintegy 50 kilométerre kötött ki.
Bajba jutott látássérült férfin segítettek a rendőrök. A férfi szombat hajnalban hívta fel a rendőrséget a pápai busz-pályaudvarról, mert nem tudott hazajutni Zirc környéki otthonába. A férfi a kiérkező rendőröknek elmondta, hogy busszal utazott volna haza Veszprém felől, de nem tudott kellően tájékozódni, ezért fennmaradt a buszon, amellyel Győrig utazott. Itt felszállt egy Pápára induló buszra, amivel késő este érkezett meg a városba, itt azonban közölték vele, hogy csak reggel indul egy busz, ami elvitte volna nagyjából 50 kilométerre lévő otthonáig. A rendőrök végül beültették a férfit a kocsijukba, és hazavitték. (Forrás: Nlcafé)
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Új intézkedést jelentett be a BKK, megszólalnak a trolik és a buszok
Két érző lélek talált egymásra – Anikó és Kontra együtt alkotnak kerek egészet
Zenés narrált előadás a Jókai Színházban
Az Európai Parlament kiállt a fogyatékossággal élő emberek mozgalma mellett
Budapesti kirándulás a Debreceni Karitatív Testület támogatásával
Mesterségesen intelligens képfelismerőt kapott a Jaws, a Gépházban kipróbáljuk!
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
38°C







Vélemény, hozzászólás?