Hétéves gyermeket gázoltak halálra Debrecenben
Megrázó tragédia történt a cívisvárosban 2015.10.28-án szerdán: egy kislányt nagyapja szeme láttára ütöttek el. Nem élte túl.
Még nem tudni, hogy történt a rettenetes baleset. Egyelőre annyi bizonyos, hogy a Somlyai és az Erdély utca kereszteződésében ütötte el egy betonkeverő teherautó a kerékpáron közlekedő hétéves gyermeket, aki a helyszínen életét vesztette.
Dehir információi szerint a kislány mögött közvetlenül nagyapja biciklizett, így a kanyarodó teherautó az ő szeme láttára gázolta el unokáját. Úgy tudjuk, a gyermek nem debreceni, csak őszi szünetét töltötte a cívisvárosban.
A rendőrség a helyszínen megkezdte az elsődleges vizsgálatokat. A baleset körülményeit a Debreceni Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya igazságügyi szakértő bevonásával vizsgálja.
A balesetnek szemtanúja volt egy fekete színű gépkocsi sofőrje, őt a tragédia óta kereste a rendőrség. Az autós szerda délután jelentkezett a rendőrségen.
Forrás: Dehir.hu
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Hatalmas segítséget nyújt a látássérültek számára a Sport Start Kör SE és a Kondor Állatklinika együ...
Nagyszerű tapasztalat - kellemes együttműködés
Vakon, de nem világtalanul Sopronban
Együtt a jövőnkért online – A digitális oktatás és az érettségik tapasztalatai
Korai intervenció: kötelező és rendszeres szűrést javasol a MEOS
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
26°C







Vélemény, hozzászólás?