Jótékonysági Bál a Fogyatékkal Élők Világnapja alkalmából
A Fogyatékkal Élők Világnapja alkalmából a Vakok és Gyengénlátók BÉKÉS MEGYEI EGYESÜLETE Jótékonysági Bált szervez, melynek célja a közösség összefogása és az egyesület támogatása. A rendezvényre november 28-án kerül sor a Fiume Hotelben.
A részvételi díj 15.000 Ft/fő, amely tartalmazza a belépő díjat, a vacsorát, a pezsgőt, a zenekar és fellépők díját.
A szervezők arra törekszenek, hogy a rendezvény akadálymentes és mindenki számára elérhető legyen. A kiadásokon felüli összeg teljes egészében az egyesület működését és programjainak fejlesztését szolgálja. Az est célja, hogy élményt nyújtson minden résztvevő számára, és méltó módon kapcsolódjon a világnap üzenetéhez.
A részletekről, beleértve a pénzbefizetésekről szóló tájékoztatást is, későbbi közleményben adnak tájékoztatást. Az egyesület várja az érdeklődőket a Jótékonysági Bálra, amely remélhetőleg egy emlékezetes és értékes estévé válik.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Harmadik alkalommal ünnepelték a hallás világnapját Budapesten
Akadálymentesítési adatbázis 61 millióért
Együtt élünk - Fehérbot napja Szombathelyen
„Ha egy vak ember elejt valamit az utcán, az örökre elveszett, kivéve, ha van egy ilyen társa” – így...
Jyrobike - Itt a felboríthatatlan kerékpár - mozgássérülteknek is
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
35°C







Vélemény, hozzászólás?