Kerekesszékes vívók csaptak össze Debrecenben
A szervezők célja a mozgáskorlátozottak integrálása.
Szombaton Debrecenben rendezték meg a II. Rehab Kelet Kupa elnevezésű országos vívóversenyt, amelyen kerekesszékes sportolók mérettethették meg magukat. A DHSE-PMD tavaly is szervezett már hasonló versenyt, és az előző évhez hasonlóan idén is sok szervezet támogatta a vívóklubot. A kétnapos erőpróba a második világbajnoki válogató volt (az első válogatónak Békéscsaba adott otthont). A Rehab Kupán tiszteletét tette Szekeres Pál szövetségi kapitány, valamint paralimpiai érmesek is összemérték tudásukat, Krajnyák Zsuzsa és Osváth Richárd is leadták nevezésüket. A Debreceni Vívóklubot két versenyző, Sáfrán Sándor és Göttlinger Dániel képviselté.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Ha én szólok, önmagam lehetek!
„Ha nem teszem elé az ételt, eszébe sem jut enni” – megrázó levelet írtak az otthonápolók az államti...
/6 dolog, amit nem tudtok rólunk, kerekesszékesekről./
A Kúria elé vitte a mopedeket a buszokról kitiltó ítéletet az EB
Rokkantsági ellátás: az Alkotmánybíróság törvényalkotásra kötelezte az Országgyűlést
Halálra gázoltak egy mozgássérültet Vaskúton + videó
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
32°C







Vélemény, hozzászólás?