Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

- M*sorajánlat
54
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Kiállítás és jótékonysági árverés

- 2009. június 12. 12:30 - 4541 megtekintés

A Motiváció Alapítvány ,,Színesebb velünk a világ” című művészeti programjának nyitórendezvénye 2009. június 30-án (kedden) 16 órától kerül megrendezésre a Magyar Telekom székházának aulájában (Budapest I. kerület, Krisztina krt. 55.)

A kiállítás megtekinthető 2009. június 30-tól július 3-ig a nyitórendezvény napját követően 7-18 óra között. A kiállítást Horváth Csaba Főpolgármester-helyettes, valamint a T-Com részéről Varga Mihály csoport kommunikációs igazgató nyitjameg. A kiállítás további helyszínei és időpontjai: 2009. július 6-17. Mozgássérült Emberek Rehabilitációs Központja MEREK (Budapest, II. kerület Marczibányi tér 3.) – 2009. július 20-31. Aranytíz Művelődési Központ (Budapest, V kerület, Arany János u. 10.) – 2009. szeptember 7-13. Ability Park (Budapest, VI kerület, Dessewffy u. 18-20.) A programot egy jótékonysági árveréssel zárják a szervezők 2009. szeptember 10-én 17:30 órai kezdettel, melynek helyszíne az Ability Park. A jótékonysági árverésen befolyt összeg teljes mértékben az alkotókat illeti.

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*

- 7 = nulla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. január 16. péntek, Gusztáv napja van.
Az év 03. hete és 16. napja.
Holnap Antal napja lesz.

1847. A cenzor visszariad a "PolitikaiProgramtöredékek " tartalmától. Reseta Jánoskönyvvizsgáló magyar érzelmű egyetemi tanáre röpirat tartalmát az ellenzék irányábanigen élesnek ítélte. Erre gróf SzéchenyiIstván ezt írta a cenzornak: " Magamravállalom a felelősséget az imprimatúráért. "

1921. A budapesti Szabadság téren felavattákaz irredenta szobrokat.

Lauka Gusztáv: Butter Flórián

Bazsarózsa-lugasban
Ült a jó leány,
Oldalánál a vitéz
Butter Flórián

Philoméla hangozott
A birsalma-fán,
És szólt olvadékonyan
A sápadt leány:

Gyenge szívem szétreped
Még ez éjszakán,-
Hogyha rászed angyalom,
Butter Flórián!

Érzékeny hangon felelt
Butter Flórián:
"Holtomig imádlak én,
Sápadt jó leány!

Időjárás

2026-01-16, 06:46
Overcast
N
Előjelzés
1°C
1.6 m/s
Apparent: -4°C
Nyomás: 1025 mb
Páratartalom: 86%
Szél: 1.6 m/s N
Széllökések: 4.5 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /44% / Rain
Napfelkelte: 07:26

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.

három szorozva hat = (Írja be számmal a művelet eredményét!)

Feliratkoztak: 329

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com