Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

- Társadalmi célú közlemény
56
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Kiállítás és jótékonysági árverés

- 2009. június 12. 12:30 - 4487 megtekintés

A Motiváció Alapítvány ,,Színesebb velünk a világ” című művészeti programjának nyitórendezvénye 2009. június 30-án (kedden) 16 órától kerül megrendezésre a Magyar Telekom székházának aulájában (Budapest I. kerület, Krisztina krt. 55.)

A kiállítás megtekinthető 2009. június 30-tól július 3-ig a nyitórendezvény napját követően 7-18 óra között. A kiállítást Horváth Csaba Főpolgármester-helyettes, valamint a T-Com részéről Varga Mihály csoport kommunikációs igazgató nyitjameg. A kiállítás további helyszínei és időpontjai: 2009. július 6-17. Mozgássérült Emberek Rehabilitációs Központja MEREK (Budapest, II. kerület Marczibányi tér 3.) – 2009. július 20-31. Aranytíz Művelődési Központ (Budapest, V kerület, Arany János u. 10.) – 2009. szeptember 7-13. Ability Park (Budapest, VI kerület, Dessewffy u. 18-20.) A programot egy jótékonysági árveréssel zárják a szervezők 2009. szeptember 10-én 17:30 órai kezdettel, melynek helyszíne az Ability Park. A jótékonysági árverésen befolyt összeg teljes mértékben az alkotókat illeti.

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*

négy + 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. január 2. péntek, Ábel napja van.
Az év 01. hete és 2. napja.
Holnap Genovéva napja lesz.

1370. Nagy Lajos aacheni alapítványa. Enapon kelt a király oklevele, mely szerintAachen rajnai városban Szent István ésLászló tiszteletére templomot építtetettés javadalmaztatott.

1841. Kossuth Lajos kezdé szerkeszteni aPesti Hírlap politikai lapot, melykorszakot alkotott a magyar hírlapirodalomban.

Weöres Sándor: Ujjé!-vi mese

"Mesét mondok, dí-dá-dú,
egyszer volt egy százlábú.
Hát az a százlábú állat
sorra számlálgatott minden lábat,
eredményül mennyi jött ?
épp 365.

Az év minden napjára
jut neki 1-1 lába. "

Időjárás

2026-01-02, 03:44
Overcast
SSW
Előjelzés
1°C
3.8 m/s
Apparent: -3°C
Nyomás: 1006 mb
Páratartalom: 90%
Szél: 3.8 m/s SSW
Széllökések: 7.6 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /5% / Rain
Napfelkelte: 07:31

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.

négy plusz öt = (Írja be számmal a művelet eredményét!)

Feliratkoztak: 329

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com