Középiskolások segítenek fogyatékkal élő embertársaikon
A Smidt Múzeumért Alapítvány 2014-ben fogalmazta meg Életre kel(l) a múlt!című programját, melynek kiemelt eleme az esélyegyenlőség.
Az alapítvány azt szeretné elérni, hogy a Smidt Múzeum gyűjteményét és kiállítását a fogyatékkal élők is megismerhessék. Ennek első lépéseként együttműködési megállapodást kötöttek a Siketek és Nagyothallók Országos Szövetségének Vas megyei Szervezetével, valamint a Vakok és Gyengénlátók Vas Megyei Szövetségével is. Az esélyegyenlőségi program során 5 tanuló az iskolai közösségi szolgálaton keresztül segíti az alapítvány munkáját. Szervezett tárlatvezetéseken segítik a fogyatékkal élőket, valamint a számukra is elérhető audiovizuális anyagok elkészítésében is közreműködnek majd.
Forrás: nyugat.hu
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Metrófelújítás - Esélyadás helyett extraprofit
Magyar Tudomány Ünnepe 2020
Fehér rózsacsokor – Bemutatták a Fehér Anna látássérült nővérről szóló könyvet Budapesten - Magyar K...
Az MVGYOSZ székházának felújításáról is szól az Esélyegyenlőségi Magazin decemberi második adása
EBU Onkyo World Braille Novellaíró verseny 2015
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
15°C







Vélemény, hozzászólás?