Lebukott: még rokkantkártyája is volt – simán otthag
Mozgássérült parkolóhelyet foglalt el tankméretű terepjárójával Iggy Azalea.
A 2017-es Sziget fesztiválon is színpadra lépett rapper éppen egy megbeszélésre igyekezett, amikor terepjárójával a lehető legtermészetesebb módon parkolt be a mozgássérült parkolóhelyre. De még ezt is sikerült fokozni: mindezt egy – a szélvédőn keresztül is jól látható – erre feljogosító kártyával a visszapillantó tükrén tette meg.
Aztán persze, amikor a találkozó helyszínéül szolgáló irodaház felé indulva meglátta a fotósokat, rögtön behúzta fülét-farkát és elbújt a táskája mögé. Bezzeg, amikor a Sziget fesztivál színpadán, koncert közben nyúlt magához, feleennyire sem jött zavarba.
Forrás:blikk.hu
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
A MEOSZ várja a konkrétumokat az útdíj-kompenzációval kapcsolatban
Autóbuszos közlekedés: a meglévő jogokat nem érinti a jogszabály
Ápolók bántalmazhattak egy mozgássérült beteget a Jahn Ferenc Kórházban
Orbán Viktor támogatását kéri a MEOSZ elnöke a mozgáskorlátozott emberek egyszerűbb vasúti közlekedé...
Azt mondták, nem éri meg a felnőttkort Tímea: „A gyerekkori orvosomnak üzenem, hogy köszönöm szépen,...
Jó lenne egy akadálymentesített világban élni
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
22°C







Vélemény, hozzászólás?