Lélekbonbonok 2022. Június
A Vakok és Gyengénlátók Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Egyesülete, 2022. június 23-án csütörtökön este 18.00 órától, ismét egy online közösségépítő lélekbonbon
programra invitálja az érdeklődőket.
Bemutatkozik Lakatos Norbert, aki egyedüliként színes lufikat hajtogat formákra, mindezt úgy valósítja meg, hogy nem lát.
A beszélgetőtárs Nemes-Nagy tünde lesz, aki arról is kérdezi majd a „vak lufist” hogyan talált rá-e különleges hobbira.
A Lélekbonbonok júniusi online közösségépítő programon a részvételhez regisztrálni szükséges az alábbiak szerint:
A téma iránt érdeklődő, küldjön egy emailt a program napján 2022. június 23-án délig a latasserultek@vakegy.hu címre, írja meg nevét és aktív email címét, melyre a meghívó linket küldjük ki, a Google Meet rendszerében meghallgatható beszélgetéshez.
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Braille-írás-olvasás verseny a Hermina Egyesület szervezésében
Kezdeményezés az önálló szavazásért – együttműködés a Nemzeti Választási Irodával
Vakok és Gyengénlátók részére szerveztek egészségnapot Borsodban
Először szerveztek tábort erdélyi látássérülteknek és családtagjaiknak
Akadálymentesítés Kaposvárott
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
9°C







Vélemény, hozzászólás?