Magyar kutatás indul a koronavírus-fertőzésen átesettek bevonásával
Az egyelőre kutatási fázisban lévő munkát Prof. Dr. Vályi-Nagy István, a Dél-pesti Centrumkórház főigazgatója koordinálja.
A tudományos konzorcium tagjai még: a Dél-pesti Centrumkórház, a Nemzeti Népegészségügyi Központ, az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet és az Országos Vérellátó Szolgálat munkatársai. A tudományos munka célja a vírusfertőzött betegek passzív immunizálása.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Mozgássérült gyermekek ellátásáról is szól az egészségnap
58-ra nőtt az új koronavírussal fertőzött betegek száma
Új ápolási eszközöket kap Debrecen is
OMSZ: a maszkok védenek, de jól kell használni őket
118 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt egy idős beteg
Országos tisztifőorvos: az aktív fertőzöttek 60 százaléka budapesti vagy Pest megyei
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-24, 21:53
Előjelzés
31°C
31°C
2.9 m/s
Apparent: 28°C
Nyomás: 1018 mb
Páratartalom: 55%
Szél: 2.9 m/s NW
Széllökések: 7.4 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /39% / Rain
Napfelkelte: 04:47
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com






