Órákig küzdött a tengerben életéért egy mozgássérült halász
Egy deréktól lefelé bénult japán halász 15 órán át hánykolódott a Kelet-kínai-tengeren, miután csónakja felborult és a férfi a vízbe esett – jelentette pénteken a japán parti őrség.
Miután nem érkezett haza időben, családtagjai értesítették a hatóságokat. Kimentéséig az 55 éves férfi a karjaival mozogva tartotta fenn magát lebegve a vízen, ahová mentőmellény nélkül esett be. Elmondása szerint mindvégig családtagjaira gondolt és bizakodott, hogy hamarosan kimentik. A japán halász Toshiyuki Nashiro az úgynevezett búvárbetegség következtében bénult le deréktól lefelé. A férfi kedden az Okinawa szigetek közelében épp egy tintahalat üldözött, amikor egy hullám felborította a csónakját, és a halász beleesett a tengerbe. A férfi szerint a legnehezebb az volt, hogy nyitva tartsa a szemeit, mert mindenütt csak a tengert látta. (FH)
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Célba ért a mozgássérült Attila házassági hirdetése - vak szerelmével már össze is költöztek
A fogyatékos emberek hat országos érdekvédelmi szervezete együttesen ismét az ápolási díj rendszerén...
Egyeztetés a MÁV-csoport vezetőivel
Tanácsadás és segítség mozgássérülteknek
Videón, ahogy vonat elől ment meg egy rendőr egy kerekesszékben ülő embert
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
3°C







Vélemény, hozzászólás?