Segíteni a bajba jutottakon: újra nyitja kapuit az Új Reménység
96 millió forint saját tőkéből újult meg az Üdvhadsereg Magyarország Szabadegyház által a VIII. kerületben működtetett férfi hajléktalanszálló, mely 100 fő számára nyújt menedéket és kivételes szolgáltatásokat. A lakók a lakhatási lehetőség mellett személyes szocioterápiás csoportfoglalkozásokon vehetnek részt. Kirándulásokat, bibliaórákat szerveznek a lelki egészség helyreállításáért, hisznek abban, hogy az emberi élet érték és minden ember potenciálisan fejleszthető.
Miért kiemelkedő a VIII. kerületi ház újranyitása a jelenleg hatályban lévő hajléktalan-törvény kapcsán? Mennyiben ró a hajléktalan-ellátás pszichológiai feladatokat is az intézményekre a szociális ellátáson túl? Miért fontosak a szocioterápiás foglalkozások a hajléktalan emberek reintegrációja kapcsán? Miért nem szeretik a fedél nélkül élők a hajléktalanszállókat és miért érzik mégis jól magukat az Új Reménység Házában?
Ezekre a kérdésekre keresik a válaszokat az Új Reménység Háza férfi hajléktalanszálló sajtótájékoztatóval egybekötött megnyitóján – december 6-odikán.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
a szénhidrát nem csak hízlal, de gyermekkori hiperaktivitást is okoz
Akadálymentes munkahelyeket sürget az unióban egy fideszes képviselő
Érdekképviselet az egyenlő hozzáférésért
Megválasztották az Európai Vakok Szövetségének új tisztségviselőit
Többen visszakapják jogosultságukat a közgyógyellátásra
Új technológiák a múzeumi élményért: a Semmelweis Orvostörténeti Múzeum a SHIFT projektben
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
33°C







Vélemény, hozzászólás?