Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

- Névnap köszönt*
63
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

Android-os alkalmazás (Készítette: Benkő Dániel)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Talpreflex masszázs 50 % kedvezménnyel 2011. augusztus 31-ig

- 2011. július 25. 16:21 - 1668 megtekintés

Vissza nem térő alkalom! Most csak 1500 forintot kell költenie 30 percért!
Hívja Peller Teréziát a 06/30 3027121-es telefonszámon!

Szárnyakat adunk lábainak! A betegség luxus!

Egész nap talpon van? Siet a munkába, onnan vásárolni? Otthon folytatja a házimunkával? Gyermekneveléssel? Esetleg túlórázik? Tanfolyamokra jár és éjjel tanul? Másnap kipihenten kell megérkeznie egy fontos üzleti tárgyalásra, melyet Önnek kell elnyernie? Ám nem tudja kipihenni az előző napot sem, éjjel nem tud aludni a stressz miatt, a lábai mintha ólomból lennének, csak vonszolja magát!

Több mint 20 éve foglalkozom természetgyógyászattal. Szakterületem a talpreflexzóna masszázs.

A reflexológiáról:
A talp masszázsával a központi idegrendszerre, vérkeringésre, belső szervekre gyakorol hatást. A reflexológia célja főként a megelőzés, de bizonyos betegségek kiegészítő kezeléseként is nagyon fontos. Élénkíti a vérkeringést, hogy ily módon a szervezet hamarabb megszabaduljon a salakanyagoktól. A fájdalomérzést is befolyásolja oly módon, hogy a hipofízisben/agyalapi mirigy/ fokozza az endorfinok /fájdalomcsillapító anyagok/ elválasztását. Az egész szervezet kezelésére irányul így ugyanis javul valamennyi élettani működés és felgyorsulnak a gyógyító folyamatok. Frissíti a szervezetet, könnyű mozgást ad az elfáradt, túlhajszolt lábaknak. „ Akinek a lába fáj, mindene fáj” A talp állapota, és a lábakon jelentkező fájdalmak jelzik a szervezetben előforduló rendellenességeket. A reflexológia teljesen veszélytelen kezelési mód, nincs káros mellékhatása, lazító hatású beavatkozás. Ajánlott minden korosztály számára.

A fentiekhez még hozzáteszem az energiaáramlást segítő masszázst, amely a lábszárakra, a térdekre és a vállakra irányul. A szenvedélyes kávézó klienseket megismertetem az egészséges kávéval.

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


öt - = 3

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

  • 6:00: Jóreggelt! - reggeli információs műsor két órában.
  • 8:00: Fülpiszka - Lőrincz Attila zenei műsora - kizárólag értékes magyar előadókkal, hiszen a tisztánhallás mindenkinek jár!
  • 9:00: - film és zene (filmajánló műsor)
    Hallottál egy filmről, de nem tudod eldönteni, hogy megéri-e megnézni? Tetszik egy film betétdala, de a filmet nem ismered? Akkor jó helyen jársz! Egy órában bemutatunk egy filmet és az abban hallható zenéket. Movie and Music - a Hobby Rádióban.
  • 10:00: Coctail - Érdekes témák, érdekes emberek - magazin műsor - két órán keresztül
  • 12:00: Déli hírösszefoglaló -
  • 13:00: Délután - Benne: interjúk, riportok, tudósítások kulturális, szociális és közéleti eseményekről.
  • 14:00: Zamat - finom falatok a konyhában (két órán keresztül)
  • 16:00: Retikül - női magazin sok csajos hírrel és kevés focival
  • 17:00: Nagy generáció - Mindenki, aki a 70-es és 80-as években formálta a zenei világot (retró műsor a legnagyobbakkal)
  • 18:00: Esti hírösszefoglaló - Benne: a nap idézete, névnap köszöntő, évforduló naptár, sport.
  • 19:00: Vers, esti mese, kabaré, a nap érdekessége (riport, interjú, tudósítás), esti ka -
  • 20:00: Fülpiszka - Lőrincz Attila zenei műsora - kizárólag értékes magyar előadókkal, hiszen a tisztánhallás mindenkinek jár!
  • 21:00: - film és zene (filmajánló műsor)
    Hallottál egy filmről, de nem tudod eldönteni, hogy megéri-e megnézni? Tetszik egy film betétdala, de a filmet nem ismered? Akkor jó helyen jársz! Egy órában bemutatunk egy filmet és az abban hallható zenéket. Movie and Music - szombaton 17 órától a Hobby Rádióban.
  • 22:00: Coctail - Érdekes témák, érdekes emberek - magazin műsor - két órán keresztül

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2025. szeptember 17. szerda, Zsófia napja van.
Az év 38. hete és 260. napja.
Holnap Diána napja lesz.

1538. Erdélyi országgyűlés Kolozsvárott. Elhatározták, hogy ajándékokkal vásárolják meg I. Szulejmán jóindulatát. E célra adókat vetettek ki.


1937. Szentgyörgyi Albert a C-vitamin felfedezéséért Nóbel-díjat kapott.


Weöres Sándor: Galagonya

Őszi éjjel
izzik a galagonya
izzik a galagonya
ruhája.
Zúg a tüske,
szél szalad ide-oda,
reszket a galagonya
magába.
Hogyha a Hold rá
fátylat ereszt:
lánnyá válik,
sírni kezd.
Őszi éjjel
izzik a galagonya
izzik a galagonya
ruhája.

Időjárás

2025-09-17, 18:16
Clear sky
NW
Clear sky
20°C
3.9 m/s
Apparent: 14°C
Nyomás: 1021 mb
Páratartalom: 0%
Szél: 3.9 m/s NW
Széllökések: 10.7 m/s
UV-Index: 0.8
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 06:24
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


kilenc plusz három = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 328

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com