Veres Amarilla két nap alatt két érmet szerzett a varsói paralimpiai kvalifikációs vívó Világkupa-versenyen
Folytatta fantasztikus szereplését Veres Amarilla a varsói paralimpiai kvalifikációs vívó Világkupa-versenyen: a nyíregyházi sportoló szombaton ezüstérmes lett párbajtőrben!
Pákey Béla tanítványa parádés formában van ezekben a napokban, hiszen a lengyel fővárosban pénteken aranyérmes lett kardban, egy héttel ezelőtt pedig a junior Világjátékokon végzett az első helyen szintén kardban a hollandiai Stadskanaalban. A magyar válogatott két nap elteltével két-két arany-, illetve ezüst- és egy bronzérmet szerzett Varsóban, a világbajnoki erősségű mezőnyben!
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
A járványos gyermekbénulás áldozatainak egy része ma is köztünk él
Ketrecharcgála 8 nemzet sportolóival, jótékony felajánlással Szombathelyen
Iratrendezés látássérültként
„Pozitívumként tekintek arra, hogy vak vagyok”
Igazi ünnep a Fogyatékos Emberek Világnapja
Illóolajok, aromák a pesterzsébeti Lámpás Klubon
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-04-22, 15:14
Mainly clear
18°C
18°C
2.9 m/s
Apparent: 14°C
Nyomás: 1019 mb
Páratartalom: 21%
Szél: 2.9 m/s NNW
Széllökések: 9.2 m/s
UV-Index: 4.35
Rövid leírás: 0mm /7% / Rain
Napfelkelte: 05:42
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?