Nehézségekkel küzdenek a mozgáskorlátozott emberek
Nyitni szeretnének az ép társadalom felé, ezért is mutatják meg a fiataloknak, milyen életet élnek, milyen nehézségekkel küzdenek a mozgáskorlátozott emberek.
A tolerancia erősítése, a szemléletformálás tehát a cél – mondta el Sziva Beáta, a Mozgássérültek Zala Megyei Egyesülete ifjúsági csoportjának koordinátora azon a rendhagyó iskolai foglalkozáson, amelynek a megyeszékhelyi Zrínyi Miklós Gimnázium adott otthont hétfő délután. Az intézmény tornatermében komplex esélyórát tartott a MEOSZ ifjúsági tagozata; a programon mozgáskorlátozott emberek beszélgettek a diákokkal, akik a kerekes szék használatát is kipróbálhatták. A szervezők a későbbiekben valamennyi zalai iskolába el szeretnék vinni a programot.
Adta hirül a zalahirlap.hu Médiaportál.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Folytatódtak a GYSE-tárgyalások – a MEOSZ csak az érdemi változásokat fogadja el
Látás Világnapja: neurológiai vizsgálatot indokolhat a hirtelen látásromlás!
Az akadálymentesség mindenkinek jó! A People First Egyesület szeretne büszke lenni Pécsre
Várkonyi Attila a kerekesszékes Dalmával segít
Hatszáz mozgássérült emberen segít a MEOSZ programja.
15 éves a Kárpát-medencei Ifjúsági Mozgássérült Tábor
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
25°C







Vélemény, hozzászólás?