Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Szivárvány - magazinm*sor vendégekkel és érdekes témákkal
67
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

A divat mindenkié: a fogyatékosság a kifutón sem lehet hátrány

- 2023. december 12. 8:57 - 913 megtekintés

Az Ability Fashion tizenegy éve invitálja a divat világába a fogyatékossággal élő nőket, a tavalyi évük pedig a megújulásról szólt, palettájukra új elemként felkerült a boudoir fotózás is.

A társadalmi vállalkozás csapata az elmúlt hónapokban nem csak hölgymodellekkel bővült, hanem férfiakkal is, akik szintén örömmel mutatják be a ruhákat a nagyközönségnek.

Az Ability Fashion több tervezővel működik együtt rendszeresen, az ő ruháikat gyakran viselik a modelljeik. Egyikük Réti Éva, aki elsősorban farmerből és csipkéből készít újrahasznosított ruhákat. A Réthy Fashion tervezője maga is érintett, minimális beszédproblémával él, amiből gyerekkorában gondja is volt. Szintén szoros az együttműködés a Mystic Day dizájnerével, Lőrincz Ildikóval, az ő ruhakölteményeit is sokszor mutatják be a kifutón. A hosszú ideje tartó közös munka miatt a tervezők már ismerik az Ability Fashion igényeit, tisztában vannak azzal, hogy milyen öltözeteket tudnak kiválóan bemutatni mozgáskorlátozott modellek is. A decemberi eseményen a két dizájner mellett jelen volt a Nova Luna Couture is, amellyel a kapcsolat ugyan friss, de maga a cég dolgozott már ilyen területen. A tartsvelünk.hu cikke: https://tartsvelunk.hu/cikk/a-divat-mindenkie-a-fogyatekossag-a-kifuton-sem-lehet-hatrany

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Ezeket is olvassa el:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


1 * nyolc =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. január 16. péntek, Gusztáv napja van.
Az év 03. hete és 16. napja.
Holnap Antal napja lesz.

1847. A cenzor visszariad a "PolitikaiProgramtöredékek " tartalmától. Reseta Jánoskönyvvizsgáló magyar érzelmű egyetemi tanáre röpirat tartalmát az ellenzék irányábanigen élesnek ítélte. Erre gróf SzéchenyiIstván ezt írta a cenzornak: " Magamravállalom a felelősséget az imprimatúráért. "


1921. A budapesti Szabadság téren felavattákaz irredenta szobrokat.


Lauka Gusztáv: Butter Flórián

Bazsarózsa-lugasban
Ült a jó leány,
Oldalánál a vitéz
Butter Flórián

Philoméla hangozott
A birsalma-fán,
És szólt olvadékonyan
A sápadt leány:

Gyenge szívem szétreped
Még ez éjszakán,-
Hogyha rászed angyalom,
Butter Flórián!

Érzékeny hangon felelt
Butter Flórián:
"Holtomig imádlak én,
Sápadt jó leány!

Időjárás

2026-01-16, 10:15
Overcast
NE
Előjelzés
2°C
1.8 m/s
Apparent: -1°C
Nyomás: 1026 mb
Páratartalom: 90%
Szél: 1.8 m/s NE
Széllökések: 4.1 m/s
UV-Index: 0.35
Rövid leírás: 0mm /44% / Rain
Napfelkelte: 07:26
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


nyolc szorozva négy = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 329

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com