Alkalmazkodni egy új élethelyzethez – kerekesszékből dartsozik Miklós József
Miklós József korábban csak a szórakozóhelyeken próbálta ki a dartsot.
Miután motorbalesete után kerekesszékbe kényszerült, a rehabilitációja idején a televízióban látva a mérkőzéseket, beleszeretett ebbe a sportba. Olyannyira, hogy évente háromszor-négyszer külföldi versenyeken vesz részt, jelenlegi célja pedig az, hogy kijusson a magyar csapattal a 2020-as, Hollandiában megrendezésre kerülő Európa-bajnokságra.
Az ő esete is azt bizonyítja, hogy akármilyen élethelyzetbe is kerülj bele, mindig találj valamit, amivel ki tudod belőle hozni a legjobbat!
Itt olvashatjátok József történetét: https://www.szoljon.hu/kozelet/helyi-kozelet/kerekesszekebol-is-dobalja-a-triplakat-miklos-jozsef-1798367/
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Vajna Tímea csúnyán beszólt a kerekesszékesnek...
Rokkantsági nyugdíjrendszer – gyakorlati tudnivalók a kompenzációról
Szilánkok
Azt mondták, nem éri meg a felnőttkort Tímea: „A gyerekkori orvosomnak üzenem, hogy köszönöm szépen,...
Bízunk abban, hogy egyre több mozgássérült és fogyatékos ember kezd el sportolni - írja a Magyar Hír...
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
4°C






