Fejlesztő eszközöket kapott a Pető Intézet
A mozgásfejlesztő eszközöket az Izraeli Nagykövetség adományozta, Izraelben ugyanis évek óta sikerrel alkalmazzák a Pető-módszert.
A felajánlást Izrael Állam függetlenségének 69. évfordulójából adta át Yossi Amrani nagykövet, aki ünnepi beszédében többször is kitért a magyar-izraeli kapcsolatok fontosságára. Szerinte a kiváló kapcsolat egyik jó példája a Pető Intézet és az izraeli Tzad Kadima szoros együttműködése.
Forrás: ORIGO
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Görbe tükör a rokkantak helyzetéről
Lyon kapta az akadálymentesítésért legtöbbet tevő városnak járó díjat
Idős, mozgássérült nyugdíjasok nyakából tépték ki a nyakláncot, 18 évre rácsok mögé kerültek
A MEOSZ szerint veszélybe kerülhet a hatékony jogérvényesítés az Egyenlő Bánásmód Hatóság megszüntet...
Tovább nő az alacsonypadlós járművek részaránya az 1-es villamoson
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-01-12, 07:20
Clear sky
-5°C
-5°C
2.9 m/s
Apparent: -10°C
Nyomás: 1021 mb
Páratartalom: 63%
Szél: 2.9 m/s NNW
Széllökések: 14.1 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /7% / Rain
Napfelkelte: 07:28
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?