Hat éremmel zártak kerekesszékes vívóink a világkupán
A lengyel fővárosban kezdődött el a riói paralimpiai kvalifikációs versenysorozat
Egy arany-, három ezüst- és két bronzérmet szereztek a magyarok a vasárnap befejeződött varsói kerekesszékes vívó világkupa-versenyen.
A Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) tájékoztatása szerint a Dani Gyöngyi, Hajmási Éva, Juhász Veronika, Krajnyák Zsuzsanna összeállítású tőrcsapat végzett az első helyen. Másodikként zárt tőr egyéniben Krajnyák (A sérültségi kategória), Dani (B) és Osváth Richárd (A). Harmadik lett párbajtőrben Krajnyák és tőrben Hajmási (A).
A lengyel fővárosban kezdődött el a riói paralimpiai kvalifikációs versenysorozat.
Forrás a ma.hu
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Egy halott mozgássérült igazolványát lopta el egy pap, hogy ingyen parkolhasson
Veszélyhelyzet: a MEOSZ kérése nyomán hamarosan érkezik a kormányzati segítség a mozgáskorlátozott e...
A MEOSZ jogi lépéseket tesz, ha elmarad az M3-as metró aluljáróinak akadálymentesítése
Konferencia az ésszerű alkalmazkodásról
Nem bosszút akar Éva, akinek kálvária lett a kerekesszékes vonatútjából
A MEOSZ. válaszolt Tarlós Istvánnak
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
30°C







Vélemény, hozzászólás?