Hat éremmel zártak kerekesszékes vívóink a világkupán
A lengyel fővárosban kezdődött el a riói paralimpiai kvalifikációs versenysorozat
Egy arany-, három ezüst- és két bronzérmet szereztek a magyarok a vasárnap befejeződött varsói kerekesszékes vívó világkupa-versenyen.
A Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) tájékoztatása szerint a Dani Gyöngyi, Hajmási Éva, Juhász Veronika, Krajnyák Zsuzsanna összeállítású tőrcsapat végzett az első helyen. Másodikként zárt tőr egyéniben Krajnyák (A sérültségi kategória), Dani (B) és Osváth Richárd (A). Harmadik lett párbajtőrben Krajnyák és tőrben Hajmási (A).
A lengyel fővárosban kezdődött el a riói paralimpiai kvalifikációs versenysorozat.
Forrás a ma.hu
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Évek óta vezetett bottal kitámasztott gázpedállal a balesetet okozó sülysápi férfi
Kormányzati szintű egyeztetés a MEOSZ székházában a rokkantsági nyugdíjrendszer felülvizsgálatáról
Kerekesszékkel a parkolóból a repülőgépbe
Mit tehetünk a fogyatékos emberekért koronavírus idején?
Elhunyt Nagy Bendegúz Lóránd, a MEOSZ alelnöke
Itt nem veszem észre, hogy mozgássérült vagyok
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
29°C







Vélemény, hozzászólás?