Jótékonysági koncert Fehér Lilivel a látássérültek javára
A Dunakanyari Látássérültek Egyesülete szeretettel vár minden érdeklődőt jótékonysági koncertjére, amelyet a váci művelődési központ tükörtermében tartanak március utolsó napján, ahol látássérült előadók is fellépnek.
A március 31-én 18 órától tartandó jótékonysági koncerten fellépnek Fehér Lili, Cziffra díjas zongoraművész, Fóris Norbert látássérült Stand-up humorista és Tori (Tóth Viki) látássérült énekes.
A támogatói jegy ára 2.500 forint. A jegyek – melyekkel a Dunakanyari Látássérültek Egyesületét támogatják – a művelődési központ jegypénztárában vásárolhatók meg.
Forrás: Váci Napló
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Megjelent az NVDA 2017.1!
Narrált színházi előadások márciusban
Új intézkedést jelentett be a BKK, megszólalnak a trolik és a buszok
Nyárbúcsúztató kirándulás Tokajba a LÉARE szervezésében
Halált és látásvesztést is okozott egy szemcsepp
Milyen segítséget vehetünk igénybe az országgyűlési választásokon, és hogyan igényelhetjük ezeket on...
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-07, 13:13
Clear sky
29°C
29°C
2.5 m/s
Apparent: 23°C
Nyomás: 1017 mb
Páratartalom: 42%
Szél: 2.5 m/s NW
Széllökések: 10 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /22% / Rain
Napfelkelte: 04:47
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?