Kabátjába rejtette a kesztyűt
A debreceni rendőrök szabálysértési őrizetbe vettek egy 30 éves férfit.
Egy debreceni áruház alkalmazottja tett bejelentést 2016. március 24-én 21 óra 45 perc körüli időben a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába arról, hogy a boltban, a sport osztályon egy férfi egy pár kesztyűt a kabátja zsebébe rejtett, majd fizetés nélkül távozott. A gyanúsan viselkedő férfit a biztonsági őr észrevette és a helyszínen visszatartotta. A bejelentést követően a rendőrök a helyszínre mentek, ahol a 30 éves kazincbarcikai lakost elfogták és lopással elkövetett tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt a Debreceni Rendőrkapitányságra előállították. A rendőrök a férfit meghallgatták, majd szabálysértési őrizetbe vették a gyorsított bírósági eljárás lefolytatása érdekében.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Vannak még csodák: a fél országot ellátja védőmaszkkal a herendi varrónő
Ingyen dinnyét kóstolhatunk
Pályázat ifjúsági és gyermek programokra
Nagycsaládos vagy fiatal lakásvásárló? Július 1-jétől kevésbé kell a zsebébe nyúlnia
Ismét napirendre került az Országos Fogyatékosságügyi Program újabb középtávú intézkedési terve
Ha ön szívbeteg, lehet, hogy nem vezethet januártól
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
30°C







Vélemény, hozzászólás?