Kerekesszékes vagyok, tudok úszni, és imádok is – még akkor is, ha ez kívülről lehetetlennek tűnik
„Akit a hideg is kiráz a “beach body” kifejezéstől, az valószínűleg vagy áhítozik rá, és (még) nem tudta elérni, vagy pedig tárgyiasítónak és lealacsonyítónak gondolja, amiért olyan üzenetet közvetít, hogy csak akkor van jogod bikiniben flangálni, ha “strand-kompatibilissé” varázsoltad a tested.
Nos, én mindkét oldalt képviselem: vágyom a bombaformára, de közben meg tudom, hogy ebben az életben már soha nem lesz, így “csakazértis” kimegyek a strandra, hogy közvetítsem: ez tökéletesen oké így, és mindenkinek van létjogosultsága felhőtlenül szelni a habokat, akárhogyan is néz ki.” https://www.glamour.hu/eletstilus/strandolas-kerekesszekkel
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Leszállás közben hagyta el karját a pilóta
MIRE, MIKOR, MENNYIT?” – Online rendezvény a MEOSZ szervezésében május 20-án
„Ha egyszer feljutottam a lift nélküli tanszékre, csak akkor hoztak le, ha vége volt a tanításnak” –...
Alkalmazkodni egy új élethelyzethez – kerekesszékből dartsozik Miklós József
Ezek a robotlábak váltanák le a kerekesszéket
Akadálymentes fiáker Bécsben
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
20°C







Vélemény, hozzászólás?