Könnyfakasztó kisfilm mutatja be egy vakvezető kutya életét (videó!)
Ez a rövid történet egy aranyos kiskutyáról szól, akinek minden álma az, hogy vakvezető kutya legyen belőle. A négy perces kisfilmben végigkövethetjük Pip életét, aki nagy álmokat dédelget: el szeretné végezni a vakvezető iskolát. A videó a Southeastern Guide Dogs nevű szervezet jóvoltából készült, akik így tisztelegnek a vakvezető kutyák és oktatóik előtt.
A kezdeményezés célja az volt, hogy felhívják a figyelmet ezekre a speciális képességekkel rendelkező állatokra, akik igyekeznek teljes életet nyújtani a vak emberek számára. A zsepiket készítsd elő, mert szükség lesz rá:A videó az alábbiakban érhető el.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Van még mit javítaniuk a hazai tévéknek a látás- és hallásérülteknek nyújtott szolgáltatásaikon
Télköszöntő Gépház újdonságok: Android 12 fejlesztések, bivalyerős Apple iPad
Nyári Gépházas buli ma este!
A MVGYOSZ. hírlevélműsora kedden 8-tól (ism. 20 órától)
Nemzeti imánk a nagyvilágban - vetélkedő Debrecenben
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2025-04-23, 21:24


Light drizzle
20°C
20°C
2 m/s
Apparent: 19°C
Nyomás: 1012 mb
Páratartalom: 64%
Szél: 2 m/s ENE
Széllökések: 8.7 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /27% / Rain
Napfelkelte: 05:40
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Vélemény, hozzászólás?