Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

- M*sorajánlat
54
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Sérült gyermekek javára rendeztek árverést Debrecenben

- 2008. december 12. 17:06 - 4939 megtekintés

Testi- és értelmi fogyatékos gyerekek megsegítésére rendeztek jótékonysági árverést vasárnap Debrecenben. Több mint 100 olyan alkotás került kalapács alá, amit hazai képzőművészek és gyűjtők ajánlottak fel.

Főként a Kelet-Magyarországon élő művészek és gyűjtők ajánlották fel a jótékonysági aukcióra műveiket. Bölcskei Gusztáv, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke köszöntőjében azt mondta: ebben a gazdasági helyzetben egyre nagyobb szükség van a jóakaratú emberekre, akiknek módjuk van másokon segíteni. Az aukciót Varnus Xaver orgonaművész nyitotta meg. A licitálók több mint 2 millió 300 ezer forintért vásárolták meg az alkotásokat. A befolyt pénzből a Debreceni Nagytemplomi Református Egyházközösség Immánuel Otthonában lakó mozgássérült gyerekeknek vásárolnak speciális székeket és mozgásterápiás eszközöket – tájékoztatta a Független Hírügynökséget Győri Zsófia, az intézmény vezetője. Tavaly is volt hasonló árverés, akkor 1,5 millió forint gyűlt össze, amiből az otthon játszóterét újították fel. Hírforrás: FH

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*

* öt = 30

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. január 2. péntek, Ábel napja van.
Az év 01. hete és 2. napja.
Holnap Genovéva napja lesz.

1370. Nagy Lajos aacheni alapítványa. Enapon kelt a király oklevele, mely szerintAachen rajnai városban Szent István ésLászló tiszteletére templomot építtetettés javadalmaztatott.

1841. Kossuth Lajos kezdé szerkeszteni aPesti Hírlap politikai lapot, melykorszakot alkotott a magyar hírlapirodalomban.

Weöres Sándor: Ujjé!-vi mese

"Mesét mondok, dí-dá-dú,
egyszer volt egy százlábú.
Hát az a százlábú állat
sorra számlálgatott minden lábat,
eredményül mennyi jött ?
épp 365.

Az év minden napjára
jut neki 1-1 lába. "

Időjárás

2026-01-02, 10:06
Overcast
S
Előjelzés
3°C
2.9 m/s
Apparent: -3°C
Nyomás: 1006 mb
Páratartalom: 90%
Szél: 2.9 m/s S
Széllökések: 7 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /5% / Rain
Napfelkelte: 07:31

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.

kilenc szorozva nyolc = (Írja be számmal a művelet eredményét!)

Feliratkoztak: 329

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com