Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Napi Evangélium - István atya rovata
64
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Sérült gyermekek javára rendeztek árverést Debrecenben

- 2008. december 12. 17:06 - 4958 megtekintés

Testi- és értelmi fogyatékos gyerekek megsegítésére rendeztek jótékonysági árverést vasárnap Debrecenben. Több mint 100 olyan alkotás került kalapács alá, amit hazai képzőművészek és gyűjtők ajánlottak fel.

Főként a Kelet-Magyarországon élő művészek és gyűjtők ajánlották fel a jótékonysági aukcióra műveiket. Bölcskei Gusztáv, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke köszöntőjében azt mondta: ebben a gazdasági helyzetben egyre nagyobb szükség van a jóakaratú emberekre, akiknek módjuk van másokon segíteni. Az aukciót Varnus Xaver orgonaművész nyitotta meg. A licitálók több mint 2 millió 300 ezer forintért vásárolták meg az alkotásokat. A befolyt pénzből a Debreceni Nagytemplomi Református Egyházközösség Immánuel Otthonában lakó mozgássérült gyerekeknek vásárolnak speciális székeket és mozgásterápiás eszközöket – tájékoztatta a Független Hírügynökséget Győri Zsófia, az intézmény vezetője. Tavaly is volt hasonló árverés, akkor 1,5 millió forint gyűlt össze, amiből az otthon játszóterét újították fel. Hírforrás: FH

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*

három - = 2

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. január 9. péntek, Marcell napja van.
Az év 02. hete és 9. napja.
Holnap Melánia napja lesz.

1356. Nagy Lajos megújította a véd- ésdacszövetséget Albert osztrák herceggelminden ellenség ellen, kivéve Kázmér lengyel királyt.

1849. A képviselőház első ülése Debrecenben,mely Palóczy László korelnöksége alatt mintegy 150 képviselő jelenlétében a reformált vallásúak főiskolájának termébennyittatott meg.

Babits Mihály: Halavány téli rajz

"Milyen fehér csöndesség ez!
Messze házunk télben ül.
Gyere az ablakhoz , édes!
Csókolj meg és nézz körül!
Süt a nap, elállt a hó már,
mégis pelyhek hullanak:
puhán, halkan, pehelymód száll
pillanat és pillanat."

Időjárás

2026-01-10, 00:30
Overcast
NNE
Előjelzés
-3°C
1.3 m/s
Apparent: -6°C
Nyomás: 1001 mb
Páratartalom: 86%
Szél: 1.3 m/s NNE
Széllökések: 12.1 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /2% / Snow
Napfelkelte: 07:29

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.

három mínusz egy = (Írja be számmal a művelet eredményét!)

Feliratkoztak: 329

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com