Számítógép Álom 2012
Ötszáznál több tehetséges gyermek tanára vagy gondviselője nevezte be csemetéjét a MÁTRIX Közhasznú Alapítvány Számítógép Álom 2012-es támogatói programjába.
Azok indulhattak a számítógépért, akik 10-14 év közöttiek, akiknek legalább 2 testvérük van, tanulmányi átlaguk elérte a 4,5 átlagot, otthonukban nincs számítógép, létminimum alatt élnek, és vállalják a személyes átvételt Szegeden, az alapítvány központjában. A támogatást kérők töredéke (35 család) részesülhetett számítógép adományban.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Félárván maradt három debreceni gyermek. Gyűjtés indult a család
Sokan szegték meg a hatósági házi karantént pénteken
Kis győzelem ?nagy kérdőjellel
Júliustól nem suhanhatnak hangtalanul az elektromos autók - Hanggenerátorral kell felszerelni azokat
Időt nyertünk a felkészülésre, május elejétől fokozatosan, szigorú menetrend mellett kezdődhet meg a...
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-01-17, 02:35
Előjelzés
2°C
2°C
1.3 m/s
Apparent: -1°C
Nyomás: 1029 mb
Páratartalom: 93%
Szél: 1.3 m/s NE
Széllökések: 5.4 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /39% / Rain
Napfelkelte: 07:25
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?