Szülő-Példa-Érték 2.0 záró rendezvény élőben a Hobby Rádióban
2021. április 29-én 15.30-tól élőben követhetik A Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesületének Szülő-Példa-Érték 2.0 záró rendezvényét, ahol összegzik a projekt sikereit, és eredményeit.
Az eseményen felszólal Fodor Ágnes, az egyesület elnöke, Dr. Ozvári-Lukács Ádám, aki a projekt során többek között az érdeklődők jogi kérdéseire válaszolt,
Mészáros Ágnes, a VGYKE alelnöke, aki a rendkívüli helyzetben kialakult online klubokról számol be, illetve Gy. Dobos Mariann, a Lukács Réka által írt,
Szülő-Példa-Érték II. Vallomások a vak életmódról és az elfogadásról látássérült gyermekek szüleinek, és látássérült szülőknek című kiadvány szerkesztője.
Az élő adás a Hobby Rádióban is hallható az alábbi hivatkozásra kattintva:
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Akár az ön hangján is megszólalhat a Trónok harca
Indul a tanév: Mire figyeljünk oda gólyaként a felsőoktatásban?
Elnökségi ülés a Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesületében
Sikeresen végigcsinálta Körte a karantén utáni első vizsgát: hivatalosan is vakvezető kutya lett a l...
Ösztöndíj lehetőség Indiában látássérült személyek számára
Vakvezető kutyájával együtt vette át diplomáját a politológushallgató Pécsen
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
23°C







Vélemény, hozzászólás?